Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło, wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, to prawdziwy fenomen – niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta. Tajemnica sukcesu? Oczywiście nietuzinkowy głos Dawida i charyzma, z którą musiał się urodzić, bo nauczyć się tego nie da.
Koncert na którym 98% publiki stanowiła Płeć Piękna ;)
Dawid Podsiadło
Trzeci Wymiar
Trzeci Wymiar, skład z Dolnego Śląska a w nim: Nullo, Szad, Pork i Dj Creon. Nasze ścieżki przecięły się po raz pierwszy w lutym 2015, kiedy organizowaliśmy ich solowy koncert w Eskulapie. Kiedy w październiku organizowaliśmy Terrorym Fever 5 na Arenie, 3W zaprezentował materiał z najnowszej płyty. Mamy nadzieję, że to nie koniec tej współpracy.
Trzeci Wymiar z Blood Brothers
Trzeci Wymiar
PALUCH
Reprezentant poznańskiej sceny, współtworzy kolektyw DIIL Gang oraz trio Syntetyczna Mafia. Od 2004 roku prowadzi solową działalność artystyczną.
Paluch współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Firma, Hemp Gru, Kaczor, Kajman, Kali, Miuosh, O.S.T.R., Shellerini, Slums Attack, Sobota oraz WSRH. Poza działalnością artystyczną prowadzi wytwórnię płytową B.O.R. Records.
' Tyle jesteś wart, ile płacą za twą śmierć ``
PALUCH
Dawid PodsiadłoTrzeci WymiarPALUCH
Peja Slums Attack
Współpracę podjęliśmy kiedy Rychu zaproponował, żebyśmy zorganizowali dla niego legendarny festiwal: Terrorym Fever. Po 6 miesiącach staliśmy razem w Arenie, 10 tysięcy rąk w górze, żar lejący się ze sceny, prawdziwa hip hopowa GORĄCZKA... ``Dobra robota Panowie``
``Jest jedna rzecz dla której warto żyć - Hip-hop... i nie zmienia się nic``
Peja Slums Attack
Gooral
Gooral, czyli Mateusz Górny, to urodzony w Bielsku-Białej producent muzyczny, który zasłynął dzięki oryginalnemu łączeniu muzyki elektronicznej, drum’n’bass i dubstepu z etniczną muzyką góralską.
Gooral is...
Gooral
Quebonafide
freestyle’owiec. Członek duetu Yochimu, który współtworzy z raperem Fuso. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Solar, Białas, WhiteHouse, Eripe, Te-Tris, Planet ANM, Dwa Sławy, Pawbeats, Paluch oraz Rasmentalism.
``własne zdanie jest dla mnie jak tlen``
Quebonafide
Peja Slums AttackGooralQuebonafide
O.S.T.R
Współpraca z Adamem była dla nas szczególna, ponieważ jego premierowy występ w Poznaniu na trasie Kartagina, był pierwszym koncertem, który organizowaliśmy. Takich emocji, takiej energii i takiego FLOW szukamy do teraz.
O.S.T.R - polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku.
– Co takiego jest na klipie promującym twoją płytę, że „konkurencyjna telewizja raczej go nie puści”? – Moja morda chyba.
O.S.T.R
Ten Typ Mes
Ten Typ Mes to jedna z najważniejszych postaci w polskim hip hopie. Ostatnie płyty udowadniają również, że należy mu się szacunek w gatunku tak ogólnym, jak po prostu polska muzyka. Autor tekstów, producent i kompozytor, współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia, kapitalny raper i – okazjonalnie – interesujący wokalista, rozpoczął karierę w 2002 r.
Na moim grobie napiszą: „żył półżartem, pił – serio”.
Ten Typ Mes
Bisz B.O.K
Bisz - raper i poeta reprezentujący Bydgoszcz. Równolegle nagrywa solowo oraz jako członek zespołu B.O.K (BiszOerKay & Dj Paulo). Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz flow. Każda płyta Bisza jest inna zarówno w formie jak i treści, muzyka jest dla niego przestrzenią poszukiwań nowych sposobów na wyrażanie siebie oraz kondycji współczesnych młodych ludzi.
``Zawsze chciałem być doskonały, lecz to ciągle czas przyszły niedokonany.``
Bisz B.O.K
O.S.T.RTen Typ MesBisz B.O.K