Zeus koncert z Blood Brothers

Premierowo: KONCERT ZEUS JEST SUPER już 29 stycznia !

13 stycznia 2016

Premierowy koncert ZEUS JEST SUPER. już 29 stycznia w Eskulapie !

Koncert początkowo miał się odbyć w innym miejscu ale po wyprzedaniu wszystkich biletów na długo przed  wydarzeniem została podjęta decyzja o przeniesieniu do większego klubu, tak żeby sprostać wymaganiom publiki.

Zeus Koncert:

koncert odbędzie się w Eskulapie 29 stycznia:

Bilety w przedsprzedaży :
I pula 25 zł (WYPRZEDANA)
II pula 30 zł biletomat.pl (nowa pula biletów !)
II pula 30 zł TicketPro.pl / Empiki (jeszcze dostępne)
II pula 30 zł Vert Shop/UnHuman/Supreme (jeszcze dostępne)

 

O płycie:

Po trzech latach od ostatniego albumu „ZEUS. NIE ŻYJE.„, który przez wielu fanów rapu uznany był za album roku 2012 i zyskał status platynowej płyty, łódzki raper i producent wraca z nowym wydawnictwem.

Płyta „JEST SUPER.” wprowadza do twórczości artysty kilka nowych elementów. Na albumie nie pojawiają się chociażby charakterystyczne dla wielu produkcji rapowych sample. Za całość kompozycji odpowiada Zeus wsparty pomocą produkcyjną ze strony Łukasza „Roginiego” Robakiewicza oraz kilku muzyków sesyjnych. Wokalnie wspierają rapera: Justyna Kuśmierczyk, dziecięcy chór WAM Banda oraz zespół wokalny pod opieką muzyczną Krzysztofa Biernackiego.

Cześć merytoryczna płyty koncentruje się wokół tematów społecznych, świadomości i pozytywnej energii. Ciężko jednoznaczne scharakteryzować klimat albumu. Najbardziej trafnie było by określić go jako eklektyczny gdyż przez całą płytę słuchacz podróżuje od elektroniki do akustycznych brzmień.

Przeczytaj też
Działamy za granicą
LISTOPAD POD ZNAKIEM ‚2005 YU55′
Gooral Live Koncert | WIELKA INTEGRACJA WYŚCIGU AUTOSTOPEM |
[PREMIERA] Zeus JEST SUPER.